Vize başvurularının işleme alınması için şüphesiz harç bedelinin yatırılıyor olması gerekmektedir. Aksi durumda form doldurulmuş olsa dahi Kanada konsolosluğu vize başvurusunu dikkate almamaktadır.

Kanada vizesi almanın yolları nelerdir?” sorusunun yanıtına aşağıdaki video üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Kanada vizesi ücreti geçmiş yıllarda banklar üzerinden yatırılıyor  olsa bile 2017 yılı itibariyle online platformdan yatırılmaktadır.

Kanada vizesi başvurunuzu, Kanada Vize Merkezinin alanında uzman ve tecrübeli danışmanlarıyla birlikte güvenle gerçekleştirin. Kanada vizesi başvuruları hakkında Kanada Vize Merkezinden bilgi almak için; 0212 909 30 70 numarasından iletişime geçin. 

Kanada Vizesi Ücretleri Ne Kadar?

Son yıllarda Kanada’ya olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Gerek öğrenci olarak gitmek isteyen , gerekse turist olarak gitmek isteyen kişi sayısı artıyor. Kanada , Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize istemektedir.  Vize başvurularından önce , Kanada vizesi ücretini yatırmalısınız.

Kanada vizesi ücreti üçe ayrılmaktadır.

Turistler İçin Kanada Vizesi Ücreti ; Kanada’ya 6 aydan daha kısa süreli ziyaretlerde alınabilecek vizedir. Turistler için Kanada Vizesi ücreti 100 CAD (Kanada Doları).

Öğrenciler İçin Kanada Vizesi Ücreti ; Öğrenciler için Kanada Vizesi ücreti 150  CAD (Kanada Doları.)

Çalışmak İçin Kanada Vizesi Ücreti ; Kanada çalışma vizesi başvurusundan önce yatırmanız gerekir. Ücretiyse 155 CAD (Kanada Doları) dır. Ve Ödemeler Kanada Devletinin hesabına online ve kanada vize başvuru merkezi hesabına yatırılmaktadır.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir