Kanada okulları öğrencilere eğitim süresince ve eğitim sonrasında zengin imkanların kapısı açmaktadır.

Kanada’da lise eğitimi alan öğrencilerin Türkiye’de sınavsız üniversite giriş hakkı olması, Kanada’da eğitime devam ettikleri süre boyunca okul kabüllerinin kolaylaşması gibi birçok avantaj sunmaktadır.

Sunulan avantajlar göz önünde bulundurulduğunda Kanada okullarını tercih etmek için sebeplerin arttığını görüyor olacaksınız.

Kanada Okulları Hakkında Bilgi

Okul fiyatlarını etkileyen birçok faktör olduğunu belirtmiştik. Kanada okulları fiyatları genellikle 8500 CAD ile 12.000 CAD arasındadır. Ancak bu ücretler ortalamadır. Kanada liselerinde aradığınız bütçeye göre birçok lise mevcuttur.

“Kanada liseleri ücretli mi ?” sorusunu İsmail İNCE yanıtladı. 

Kanada Liseleri Ücretleri

Fiyatları daha detaylı görmek için ; Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın.

Fiyatları daha detaylı görmek için ; Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın.

  • Havalimanı karşılaması yılda bir defa verilmektedir. Aynı zamanda üniforma , aktivitelere katılım ücretleri yılda bir defaya mahsustur. Türkiye’deki özel eğitime yakın ücretlerle Kanada okulların eğitim alma fırsatına sahipsiniz.
  • Ücretler hakkında en net bilgi ; Kanada Kültür Merkezi tarafından verilmektedir. Bu yüzden Kanada Kültür Merkeziyle iletişime geçmelisiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Şimdi Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

 
 Öğrencilerin eğitim sürecini Kanada okullarında tamamlamasının en büyük avantajlarından birisinin: Türkiye’de sınavsız üniversite giriş hakkı olduğunu biliyor muydunuz ?

Kanada okullarından mezun olacak öğrenciler, uluslarası kabul ve saygınlık kazanmış bir diplomanın sahibi olabilirler. Kanada üniversite başvurularında veya diğer ülkelere üniversite başvuruları yaptıkları takdirde: Kabul edilme oranları çok daha yüksektir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir