Kanada Master fiyatları öğrencilerin en merak ettiği sorular arasında yer almaktadır. Sunduğu ekonomik eğitim programları, prestijli eğitim imkanlarıyla öğrencilerin tercih ettiği ülkelerden birisi olmuştur.

Kanada Master fiyatlarının en önemli avantajlarından biriside Türkiye’deki eğitim yollarına yakın ücretler sunuyor olmasıdır.

Kanada Master Fiyatları Ne Kadar ?

Eğitim alacağınız program ve okulu göre eğitim fiyatları değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki fiyatlar ortalama ücretlerdir. 

Kanada Master ücretlerini tezli ve tezsiz olarak iki farklı aşamada inceleyebiliriz.

Kanada Yüksek Lisans Başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile Güvenle Gerçekleştirin! Kanada Yüksek Lisans programları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tezsiz Master Programları Ücretleri

Fiyatlar ortalama 14.000 Kanada Dolarıyla , 22.000 Kanada Doları arasındadır. Sosyal bilimler bölümleri daha uygunken , Mühendislik , Grafik Tasarım , 3 D tasarlama  gibi programların fiyatları biraz daha yüksektir. Kanada master ücretleri , gördüğünüz gibi çok daha ekonomiktir.

Tezli Master Programları Ücretleri

Fiyatları ortalama olarak : 28.000 Kanada Dolarıyla , 44.000 Kanada Doları arasındadır. Eğitim alırken , çalışma izniniz olacağı için geçiminizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir